Melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval elmentem dolgozni, és az első fizetésemből ami kb. 50 ezer forint, szeretnék venni valamit.

A gépem nem túl jó, szóval laptopra gondoltam, persze használtan, de már ennyiért kapok olyat, ami jobb mint a gépem. Viszont a nagyobb kijelzőjű tabletek is tetszenek mint pl. a galaxy tab 10.1, iPad 2. (Utóbbit tudnék is szerezni használtan). És a harmadik, az meg a telefon. Sajnos az enyém elromlott, és nem lehet vele telefonálni, így két telefont hordok magamnál, az egyiken telefonálok, a másikon pedig netezek.

Szóval a Laptop, Tablet, és a telefon között kéne választanom. Ti melyiket választanátok?


2013. nov. 15. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen hülyeségek helyett FIZETHETNÉL a lakhatásért a szüleidnek! Ugyanis nincs ám ingyen sem az áram, amit ezekbe a halálosan felesleges, otromba, idegesítő kütyükbe töltögetsz, sem a víz, sem a fűtés, sem a kaja, sem a ...
2013. nov. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál a kérdésenmre. Természetesen fizetek a szüleimnek. 50nél többet keresek, ez az a pénz ami megmarad nekem...
2013. nov. 16. 05:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!