Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Gigaset A120-as telefonkészülé...

Gigaset A120-as telefonkészüléken hogy tudom magyarra állítani a nyelvet?

Figyelt kérdés
Azt hiszem most lengyel nyelvű és az nagyon nem megy. :)

2013. nov. 13. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Régi a kérdés,én is most találtam rá csak választ.


Itt tudod átváltani a nyelvet magyarra:

MENU->Ustawienia->OK->Schuchawka->OK->Jezyk->(wybierz jezyk)->OK


Ez a lengyel haszn. útmutatóból lett kimásolva.A wybierz jezyk résznél tudod kiválasztani a magyar nyelvet.

Én ez alapján állítottam be a szomszédnak.Remélem segítettem valakinek vele :)

2015. nov. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
MENU->Ustawienia->OK->Schuchawka->OK->Jezyk->(wybierz jezyk)->OK
2015. nov. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Másodszorra is hibásan jelenik meg itt a szövegem az elküldés után.Nem értem.

Szóval a Jezyk után tudod beállítani a nyelvet.

2015. nov. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon szépen köszönöm. Ma kaptam meg a telefonomat és ha 100 évig kísérleteztem volna a nyelv beállításával, akkor sem valószínű, hogy ráakadtam volna.
2016. dec. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gabesz147 ***** válasza:

Pár napja vettem egy A220A típust, ehhez ezt találtam, de még tovább néztem a találatokat, jó a fenti is, ez rövidebb és sikerült:-). Talán valakinek 4 év múlva hasznos lesz. 2020. február.

A nyelv beállítása ezeknél ugyanúgy megy: gigaset a120/a120a/a220/a220a


Extreme digital, egy vásárló értékeléséből:

Többen írták, hogy elég nehezen találták meg a magyar nyelv beállítást, mert hogy lengyelül indul a telefon elsőre. Ez senkit ne riasszon el, a leírásban is szerepel a beállítás, minden menüpontnak van saját száma, így kb. 3 másodperc alatt beállítható: MENU, 5, 2, 1, majd a fel-le gombokkal kiválasztani a magyart, és OK.

2020. febr. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!