Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ehez a tv-hez jó ez a külső...

Ehez a tv-hez jó ez a külső hdd (többi lent)?

Figyelt kérdés

Karácsonyra fogok venni egy tv-t magamnak :D persze úgy hogy sok pénzt összegyűjtöttem és karácsonyra meg lesz az összeg... tv típus:Samsung UE40EH6030

külső hdd típusa:Toshiba StorE Basics 500GB HDTB105EK3AA

imádok filmeket nézni és ezért kellene a külső hdd, hiszen 8gb-os pendirve nem elég ahhoz , hogy egy 3d-s filmet, filmeket rárakjak... vagy ha nem jó akkor tudtok ajánlani egy olcsó, minimum 200-250 gb-hely legyen rajta és ehhez a tv-hez jó legyen úgy, hogy azért ne romoljon el és ne akadozzon stb a film amikor nézem...



2013. nov. 10. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az idén vettem új tvét,igaz rendes méretűt és én dns-320 nas szerverrel oldottam meg amibe 1 terrás hddét vettem. Azóta ezzel torrentezek és ezen keresztül nézek mindent.
2013. nov. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én hdd nélkül oldottam meg. Csináld azt, hogy összekötöd a gépet a tv-vel és akkor le se kell töltened a filmet, hanem online is tudod nézni.

Itt ajánlanak pár fajtát:

[link]


Topikból amit kiszűrtem: Beszéltem ügyfélszolgálattal kíváncsiságból (Nagy Alíz):

2,5"-nél kritériumok: 5400 rpm, max 1 TB, NTFS v FAT16/32 filerendszer (szektorméret mindegy) és usb 2.0-ás külső merevlemez és kábel, usb 3.0-nál nem tudják garantálni bizonyos készülékeknél a teljes kompatibilitást, akadozásmentes használatot...mondta 1-2 éves TV-hez vsz ki fognak adni "hamarosan" szoftvert, v fw update-et is usb 3.0 jobb kompatibilitáshoz. (UE40EH6030 említettem nekik)

Tehát samu TV-hez célszerű csak usb2-es külső vinyót használni, ha vkit zavar átmeneti lomhaság, más kérdés azonban, h nagyobb adatátviteli sebesség, ár miatt alapból usb3 ajánlott, vmint más TV készülékek - pl.LG, Sony - nem feltétlenül produkálnak ilyen hibákat, v már javították... :U


Nem tudom, hogy az a hdd-t fogja e érzékelni a gép, azt ajánlom, hogy a samsung ügyfélszolgálatnál kérdezd meg :)

2013. nov. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor is letöltődik. xD Egy nas eszik egy két wattot és csöndben van és olyankor is torrentezik amig nem vagy otthon ,valamint minden wifis eszközre meg tudsz vele tartalmat osztani...
2013. nov. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!