Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Opel Corsa C car2003 rádió...

Opel Corsa C car2003 rádió 7safe hibakód?

Figyelt kérdés
2002-es Ople Corsa C-ben lévő blaupunkt car2003 típusú rádió 3 elrontott kód után 7 lehetőségnél ugyanúgy a SAFE feliratot írja a 4vonal helyett, mi lehet a baja? A kódolást a leírtak szerint csinálom! ( AS gomb nyomva, közben bekapcsolás)

2013. nov. 5. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Safe 7 az mar 7 hibas kodot jelent ,ezesetben legalabb 1 napig kell bekapcsolva lennie,mire bekeri a kodot. Ez egy biztonsagi idozito
2013. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 spidi1 válasza:

radio car 2003 7safe jelzésének kiiktatása, bekapcsolás.


Tedd gyujtásra az autót, kapcsold be a rádiót az AS gomb megnyomásával együtt, hallani fogsz egy sipolo hangot, akkor jó vagy, és kiirja a 7 SAFE vagy amennyi probád még van.

Na itt várj 10 percet hagyj ugy mindent, a 10 perc után automatikusan adja a kód beirásának lehetöségét - - - - ha beirtad akkor AS gombot nyomva tartod sipolás rögzitette a kódót ha jó akkor mükszik minden ha nem akkor egy mester kód kell ami felül ir mindent, na ezt még keresem én is mert most jött elö nálam is ez a hiba

Remélem hasznos lesz mindenkinek


spidi

2014. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2. találtál már valamit?
2015. febr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

OPEL Corsa C-ben kellett kivenni a rádiót egy műszerfal izzó csere miatt és most a SAFE felirat jelenik meg nálam is. Nem kér kódot, be sem tudom írni, csak a SAFE felirat olvasható a kijelzőn.


Próbálkozok más megoldással is, mert úgy néz ki, hogy teljesen lezárt a rádió. Elektronikusan zárja le a TDA7433 IC a hangszóró kimeneteket a testre, így valahol a kondenzátor és a tranzisztor közötti kapcsolatot kell megszakítani ahhoz, hogy a rádió ismét működjön!


Gyári kóddal rendelkezem, szóval nem feltörni akarom, csak idegesítő, hogy a saját rádiómat nem tudom használni.... Az lesz - ha nem tudom megoldani -, hogy kiszórom a fenébe, aztán veszek bele TESCO-ban 10ért egy USB/MP3 fejegységet!

2015. máj. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!