Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért van, hogy a tesóm gépén...

Miért van, hogy a tesóm gépén laggol és lassú a gép?

Figyelt kérdés

Szóval röviden tesóm vett egy gépet az adatai


6giga ram (ddr2)

Intel pentium 4 2x3ghz

Amd radeon videokártya a pontos nevét nem tudom de elég jó


és ha felrakunk neki egy játékot pl a crysis 3-at felraktuk neki és szagatott elég durván.


Az én konfigom Geforce 9600 gt 4g ram (ddr2) intel core duo e5200 és pl nekem sok játék elmegy laggmentesen de ha tesómnak azokat felrakjuk akkor az szaggat neki szerintetek ez mitől lehet ? én a processzorra tippelek



2013. nov. 5. 14:16
 1/1 anonim válasza:
Szerintem is a processzor a gond. A pentium 4-esek nem mai darabok, és ha nem tévedek ez is csak virtuálisan kétmagos. Játékoknál a videókártya is nagyon számít, annak is kéne tudni az adatait. Egyébként meg a Crisis 3 -nál meg ne is csodálkozz hogy durván akad, annál sokkal erősebb gépeket is megizzaszt rendesen.
2013. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!