Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tud e valaki HDMI>SCART...

Tud e valaki HDMI>SCART kapcsolasi rajzot?

Figyelt kérdés
Engem erdekelne egy hasznalhato HDMI>SCART kapcsolasi rajz, vagy egyaltalan lehet e olyant kesziteni?

2013. okt. 30. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Bonyolult, mert a HDMI digitális, a Scart analóg jelet továbbít.

Olcsóbban jössz ki, ha megrendeled Kínából.


google: hdmi to scart

2013. okt. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azert kerdeztem mert nemreg kaptam egy 5 meteres HDMI>HDMI kabelt es nekem katodcsoves tv-m van. ezert szeretnek csak eyg atalakitot csinalni.
2013. nov. 2. 11:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Én értem mit akarsz, csak olyan kábel, vagy átalakító nem létezik, aminek az egyik fele HDMI, a másik Scart,


Kell egy "dobozt" közbeiktatni, ami a HDMI digitális jelét analóggá alakítja a scart számára és e miatt drága.


Nézd meg a linken a hazai árakat: [link]


Kínából olcsóbb, de így sem biztos, hogy megéri neked.

2013. nov. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pont ezert szeretnek csinalni. szeretem a kihivasokat es az efele idoigenyes es komplikalt munkakat. kulomben talatam mar olyan 20 es 70 $ kozott kinabol.
2013. nov. 2. 23:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne itt kérdezősködj, hanem azzal vesztegesd az idődet, hogy beírod google-ba, hogy digital to analog converter. Megérted, felfogod hogy máködik, és csinálsz egyet ami a HDMI-n jövő digitális jelet átalakítja neked analóg jellé. Megjegyzem, úgy sem fogod tudni megcsinálni.
2013. nov. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Meg lehet csinálni, de az alkatrészek többe fognak kerülni, mint a kész áru.

Szerintem rendeld meg kínából.


Sok sikert!

2013. nov. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!