Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem működik a HDMI...

Miért nem működik a HDMI csatlakoztató?

Figyelt kérdés

Egy idejig semmi baj nem volt, hogy a notebookomról HDMI csatlakoztató segítségével filmet néztem a TV-n de mostanába már egyszer se sikerül. Mi lehet a baj?

Mert amikor újraindítottam a gépet..utánna vette a TV és mutatta rendesen de amint bejött a bejelentkezési felület kiirta a TV , hogy nincs jel. Lécci segítsetek


2009. nov. 14. 15:40
 1/2 anonim válasza:
Akkor a kábel rendben. A tv menüjében esetleg nem lett valami modósítva?
2009. nov. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy az asztalon nyomsz egy jobb egér klikket és a tuajdonságban a beállitások fülnél a képernyő fülnél legördited és ott kell állitani,hogy az 1-es vagy a 2-es képernyő legyen használatban.De ezt igy bonyolult elmagyrázni.Ez XP esetében van.Vagy ha van külön állitási segitség a VGA-nak egy programmal.Nekem Nvidia-s programot tett fel amikor installáltam a VGA-mat.
2009. nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!