Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A routert hogy lehet lekódolni?

A routert hogy lehet lekódolni?

Figyelt kérdés

Olyan egy idióták vezették be a Tv-t az internetet hogy azt se tudták mit hogyan csinálnak.

Majd kaptam egy jupiszis modemet amin vagy egy kék színű USB. Na szóval akkor most minek is van rajta USB?

Akkor kaptam egy lapot amire az van rá írva hogy a modemnek ez a kódja.

Hát kérem szépen be kapcsoltam a gépet majd kiírja full net van. Most hogy a életbe küldi az a modem az internetet amikor az nem router és le van kódolva

akkor meg hogy a bírtam rákapcsolódni kód nélkül.

Ja és akárhányszor hívtam őket föl venni azt a retkes mobilt. Meg nekem ne küldjenek olyanokat hogy még azt se tudják hogy mi van.

Meg még a Tv-n is szét esik a kép na szóval ennyit a jupisziről.


És kaptam hozzá egy internet kábelt+egy lemezt.

A lemezzel nem tudtam kezdeni semmit mert angol valamit föltett de nem indult el.

A kábel meg az olyan ahova az internetet be dugom a modembe meg a másik végét a laptopba de nem csinált semmit

csak ki írta hogy Ethernet a modem.


2013. okt. 19. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérj visszahívást tőlük, én is úgy csinálom és egykettőre visszahívnak.
2013. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!