Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az érdekelne, hogy minden...

Az érdekelne, hogy minden tabletben van hangszóró?

Figyelt kérdés

Én ezt nézte ki. Lényegében filmnézésre, dokumentum olvasásra kellene.


Előre köszi a válaszokat.


[link]



2013. okt. 19. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem láttam még olyat, amin nincs hangszóró. Viszont készülj fel rá, hogy nagyon gyakran le fog fagyni az amit linkeltél és hetente kell majd szervizelni.
2013. okt. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az ígen. Hetente szervizelni? Akkor olyan 20 ezer ft körül milyet ajánlanál?
2013. okt. 19. 17:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Az az igazság hogy itt nincs jó választás, a 35000 forintos négymagos allfine tabletem is többet volt szervizben mint nálam. A legolcsóbb használható cucc [link] csak kétszerannyi, mint a kereted. 20000 körül concorde és overmax márkájú tableteket mondják "jónak".
2013. okt. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Értelek.

De nekem nem kell nagy dolgokra. Office dokumentumok olvasására. Skypera. Meg max film nézésre és zene hallgatásra kell.

Valóban ennyire szarok? :D

Igazából win8-as Nokia tablet/ekre vagyok kíváncsi. Meg ha vennék, akkor win8-asat vennék. De azok nekem nagyon drágák. Úgy voltam vele, hogy amire nekem kellene, arra jó lenne egy olcsó droidos is.

2013. okt. 19. 18:03
 5/10 anonim ***** válasza:
[link] vagy [link] de az overmax jobb. 20000 körül talán ezek a legjobbak.
2013. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi a segítséget.

Szerintem inkább lemondok róla. Nem éri meg az ideget.

2013. okt. 19. 18:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért nem kell lemondani róla, van rá esély hogy ki tudsz fogni egy gyári hibáktól majdnem mentes készüléket, ha van hozzá egy-két év garancia, akkor megér egy próbát. Ha nem terheled meg a cuccot és nem teszel rá túl sok alkalmazást, kibírhatja pár hónapig. Egyik ismerősömnek valamilyen concorde tabletje van, neki nem volt sok gondja vele. Amiket linkeltem, azok közül válassz, ha nem jó akkor el tudod adni majdnem annyiért amennyiért megvetted.
2013. okt. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És az acer b1-a71? Arról mi a véleményetek?
2013. okt. 20. 09:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, hardveresen nem túl jó, a kijelző elég gyenge és az a fél giga ram, hát elég szegényes. 1 giga ram a minimum, az alá semmiképp sem érdemes menni. Amiket linkeltem azok jobbak.
2013. okt. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megvettem az Acer Iconia B1-et. Nekem nincs vele bajom. Egyetlen egy gond van vele, hogy böngészőben nem lehet vele videókat nézni. Meg hogy chatelni nem lehet rajta a java hiánya miatt. Ha ezek meglennének, akkor majdnem kiváltaná a gépemet.
2013. okt. 27. 13:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!