Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy embert fc-n nem találok...

Egy embert fc-n nem találok aki fönt van! Szóltam az ismerőseimnek nézzék meg ők meg tudják-e találni és ők megtalálják. Mondtam nekik küldjék át a linket és én rámentem és azt írja ez az oldal nem létezik vagy félregépeltem. Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés

2013. okt. 12. 13:54
 1/3 anonim válasza:
nem lehet, hogy az illető téged letiltott, ezért nem tudod megtalálni őt a többiek viszont igen és ezért nem is működik nálad a link?
2013. okt. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pontosan. Az illető gyanította hogy keresni fogod, és megelőzött. Letiltott, nem találhatod meg, nem írhatsz neki. Ha felhívod, és megkérdezed miért, a telefonjéán is le fogja tiltani a számodat valószínűleg.

Nálam is van így pár ember... nem szeretek felesleges hülyeségeket látni az üzenőfalamon, nem szeretek felesleges üzeneteket kapni, és nem akarom hogy bizonyos emberek bármit is lássanak rólam.

2013. okt. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudhatta hogy keresem mert akkor még nem is ismertük egymást. szóval biztos hogy nem tiltott le. de hallottam őt sokan nem találják. én már írtam az fc szerkeztőknek is, de basznak válaszolni.
2013. okt. 14. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!