Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Internetváltás után gyengébb...

Internetváltás után gyengébb az internetem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég netet váltottunk, az előző internetem nagyon gyenge volt, ha jól emlékszem ez volt a legkisebb, még 2005 környékén kötötték be (anya azt mondja pár Kilobyte-os volt) a mostani 10Mb-os és a régebbi netünkel a torrent letöltéseket 1.7Mb/s-al töltötte most 1.1 Mb/s ráadásul a letöltések közben annyira lefogja az internetemet, hogy a böngészőt éppen hogy megtudom nyitni, régen pedig közben videót is néztem semmiféle szaggatás nélkül.

Mit tudok ez ellen csinálni? valami beállítást el kell végezni? Arra gondoltam hogy biztos belehel állítani hogy mennyire "húzza le" a netem, ha tényleg lehetséges, HOL?



2013. okt. 12. 11:25
 1/2 Gugu Gabor ***** válasza:
Torrent klienesen belül van sávszélesség beállítási lehetőség
2013. okt. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ezt milyen értékre kell állítanom?
2013. okt. 13. 12:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!