Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért ilyen olcsó most az...

Miért ilyen olcsó most az ipad mini magyarországon?

Figyelt kérdés
Az ipad mini több helyen 75.000 forint körül mozog (ami kb 230 usd), máshol meg 80-110 ezer forint.

2013. okt. 6. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:

nincs valami különbség esetleg?


Pl egyik csak wifis másik 3G-s is?


Esetleg garancia?

2013. okt. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. okt. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az olcsobbat.hu-n ha egy termékre kattintasz, akkor csak és kizárolag azzal az árucikkel kereskedő boltokat fogja felsorolni, és nem a hasonló nevű termékeket árúsító üzleteket.


Apple iPad mini Wi-Fi 16GB amire rákerestem :) és igen 75 ezer forint, valahol meg 80 vagy 103 ezer.

2013. okt. 6. 21:11
 4/6 anonim válasza:
Erre én is ugyanígy kíváncsi lennék. Úgy láttam, hogy ha csak 1 év garanciával veszi valaki, akkor olcsóbb pár ezer forinttal. De akkor sem húszezerrel...
2013. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt van most valami akció, legalábbis az APR-ekben. Ott 80e, gyári apple garanciával.

Máshol meg áfacsalással oldják meg, hogy olcsóbb. Viszont ezekben nem kapsz gyári apple garanciát.

2013. okt. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most jött ki a mini2 120k-ért, azért.
2013. dec. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!