Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol kezdjek neki egy kávéfőző...

Hol kezdjek neki egy kávéfőző értékesítésének, ha Mo. -n nem forgalmazott készülékről van szó?

Figyelt kérdés
WMF combiNation S ,ipari kávéautomata.Új ára 14000 euró.Nem tudom kipróbálni, hogy működik-e.Külsőleg szép, 380as.
2013. szept. 12. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért nem tudod kipróbálni? Nincs otthon konnektor?


Amúgy internetes aukciós oldalakon próbálkozz, van több is.

Esetleg házalhatsz vele bárokban, kávézókban. De nem sok esélyed van, mert kávézótulajdonosként tuti nem vennék meg olyan készüléket, aminek Magyarországon nulla a szervízháttere.

2013. szept. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na igen és mennyivel induljon az árazás?Attól, hogy itt 0 a szervizháttér, a világ egyik legnevesebb gyártójáról van szó.. 380-as hova dugjam?Kb 100kg, nem túl mobilis
2013. szept. 12. 12:56
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldöntened, hogy honnan indítod az árat. Nézz szét hasonló kaliberű gépeket mennyiért árusítanak, aztán ahhoz képest lődd be.

Konkrétat nem tudok mondani, mert nem írtad le, hogy mennyiért vetted, stb. AMúg ymeg ha szerzel egy daptert, akár te is használhatod, hogy finom kávét főzhess :)

2013. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azért az adapterrel sem lesz egyszerű. Ha a háromfázisú van meg, akkor az 6300W teljesítményű. Ez otthonra mindenképp túlzás lenne.


ebayen van 1800 euróért, de Magyarországon jól jársz, ha kapsz érte 300.000-et.

2013. szept. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mármint 300.000Ft-ot, nem eurót :)
2013. szept. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nem a beszerzési ár, a tárolási és kiszállítási költség, valamint az elvárt nyereség határozza meg az eladási árat, akkor nekem mindenféle csúnya gondolataim támadnak. Például "alternatív" beszerzési módokkal és forrásokkal kapcsolatban.


Zavarba jönnél, ha esetleg egy hatóság kérné a gép származási papírjait?

2013. szept. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem forgalmazott készülék.... már meg is találtam:

[link]


Lehet, fel kéne hívni őket, nem hiányzik-e egy pont ilyen bemutató készülékük....

2013. szept. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na kis fényt gyújtok a fejekbe...Egy nyugati országban dolgozom, ezt a gépet leselejtezték.Valami baja biztosan van.Namost..Ebben a hotelben megjelenik egy új típus a réginek mennie kell, ebben az esetben a legkisebb hibával megy a lecsóba.Én hoztam haza, ennyi..A gép teljesen visszaigazolható, számon kérhető...Az a gondom, hogy nem tudom behatárolni a hibát, mert nem értek hozzá, nincs lehetőség kipróbálásra.Se időm, se szállító eszközöm nincsen hozzá.Ha fele ekkora lenne, már régen értékesítettem volna, mert tudnám hurcolni.Arra gondoltam, hogy valami érdemi ember aki evvel foglalkozik, ténylegesen érdekli, ő válaszol..majd a kialkudott összeg lefizetése után, viszi magával...
2013. szept. 13. 10:26
 9/11 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy egy Hobart ipari mosogatógépet selejteztek le ezelőtt, mert érintkezési hibája volt(vizet kapott). Sajnos azt lekéstem...Aki elvitte 10 perc alatt rendbe hozta (alkatrész csere nélkül), majd értékesítette..
2013. szept. 13. 10:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha hibás, akkor jelentősen olcsóbban tudod eladni csak. Ugye a hiba nem ismert, lehet hogy a torka véres. 100.000Ft-nál többet így sajnos nem várhatsz tőle itthon.
2013. szept. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!