Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan hogy interne...

Tényleg van olyan hogy interneten keresztül lehet képet előhívatni és kipostázzák?

Figyelt kérdés
Én ilyen oldalt keresek, tudnátok ajánlani hogy ne kelljen a képekért futkosni?
2009. nov. 3. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ma már nincs olyan képkidolgozó, aki ne postázná a címedre.

A sooters már pl. csak online fogad és postáz, megszüntette az üzleteit, de a rossmann is házhoz kézbesíti a kidolgozott képeket.


És a sooters jó áron dolgozik! [link]

2009. nov. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettél.
2009. nov. 3. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Természetesen a legtöbb filmelőhívással foglalkozó cég online előhívással is foglakozik. A teljesség igénye nélkül néhány amelyet már én is használtam:

Mediamarkt : [link]

Rossmann: [link]

Photo hall: [link]

Sooters: [link]

Mindenképpen érdemes megnézni mindnek az árait illetve összehasonlítani! Mindig van valamelyiknél akció. Érdemes körülnézni melyiknek van esetleg üzlete a közelben mert a személyes, üzletben történő átvétellel sokat lehet spórolni.

Minőségben nekem még egyikre sem volt panaszom, azt kaptam amit vártam/rendeltem.

2009. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is :)
2009. nov. 3. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!