Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miert csinalja ezt a digitalis...

Miert csinalja ezt a digitalis fenykepezogepem?

Figyelt kérdés
Nemreg vettem egy benQ fenykepezogepet. neha hasznalat kozben hirtelen kikapcsol. fogalmam sincs miert. gyenge az elem? ja es az elem duracel(nem toltheto elemek), megis hamar lemerul. talan nem jo fajtat hasznalok vagy valami mas az oka?
2009. okt. 31. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
az új gépekben át lehet állítani az elem típusát (h milyet tettl bele, átállítod) vagy pedig csak akijelző kapcsol ki? az csak képernyővédő
2009. okt. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
teljesen kikapcsol, mintha en off-oltam volna le.. vegignyalaztam az egesz utmutatot, a gyakran feltett kerdeseknel sem talaltam semmit erre vonatkozolag. vadi uj dc c1220 modell.
2009. nov. 3. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor szervíz
2009. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy be van állítva az öko-mód,vagy hasonló és ha 10-20 másodpercig nem nyomsz rajta semmit, akkor kikapcsol az elem kímélése miatt
2009. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
egyszerű: fogod bekapcsolod lerakod nem nyúlsz hozzá és nézed stopperrel hogy menyi idő után kapcsol ki, megméred 3x ha mindig ugyan annyi akkor lehet hogy valami energiatakarékos mód van bekapcsolva, ha eltérő időket kapsz akkor szerviz
2010. máj. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!