Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet frekvenciát...

Nagylzs kérdése:

Hogyan lehet frekvenciát igényelni NMHH-tól?

Figyelt kérdés
Konkrétan, van egy sportrepülő egyesület aminek a számára saját frekvenciát szeretnénk igényelni, csapattagok (és versenyek alkalmával minden siklórepülő) közötti kommunikációra. Tudom hogy a repsáv (108-136 MHz AM) van fenntartva ilyesmi célokra, de nekünk saját frekvencia kellene. Ez az itt megrendezett versenyek lebonyolításában is hasznos segítség lenne és mint ilyen, elég közhasznú. Hogyan lehet ezt igényelni? Mi a módja?

2013. aug. 27. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
bocs, de ez eleg messze van a kozhasznutol, ez par ember szorakozasat szolgalja maximum. nem fogtok frekvenciat kapni, ezt garantalhatom, nagyon szigoru a magyar szabalyozas.
2013. aug. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Országos és nemzetközi versenyeket is rendeznek itt, évi 3-4 alkalommal. Egyébként el tudom hinni amit írsz, én is arra számítok hogy nem adnak engedélyt. De nem ezt kérdeztem, hanem azt hogy "hogyan lehet igényelni".
2013. aug. 29. 10:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!