Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az acer...

Ikszdéé31 kérdése:

Mi a véleményed az acer travelmate laptopról? A sims3-at viszi minden kiegészitővel?

Figyelt kérdés

Windows8 64-bitRTM

processor: intel core i3.311om

graphics: NVIDIA GEFORCE GT 630M

Memory:4gb ddr3memory

storage:500gb HDD

OPTICAOL DRIVE: DVD-SUPER MULTI DL drive



2013. aug. 26. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Az acer a világ legszarabb laptopja. Ha már megvetted, vigyázz rá, mint állat (bár úgyis mindegy), ha még nem, mérföldekkel kerüld el! Tök mindegy mit tud, az a laptop NEM JÓ!!
2013. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rajtad kivül mindenki azt mondta, hogy ezek a legjobb gépek.
2013. aug. 26. 20:38
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. aug. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hunbula válasza:
Egy napig volt Acer laptopom. Nem tudott csatlakozni a netre, rossz volt a érintkezése (fedél moccantására kedve volt kikapcsolt). Visszavittem és rendes szaküzletben vettem kicsivel többért egy sokkal jobb Dell gépet. Azóta is minden jó vele. Kerüld el az Acert messziről.
2013. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy már tudom, hogy szuper ez a laptop. Tökéletesen működik, gyönyörű képeket csinál, és szuperul visz minden játékot, kiegészitővel együtt.
2013. nov. 5. 22:08
 6/6 hunbula válasza:
Örülj neki, pont most van nálam ismerősöm tök halott acerje, kontakthibás fedéllel meg a többivel. Nagy mákod van, hogy jó a géped.
2013. nov. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!