Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a fejhalgatóm...

BalaZS7 kérdése:

Mit tegyek ha a fejhalgatóm egyik hangszórója már nem szól?

Figyelt kérdés

már volt ilyen eset mikor használatkor egyszercsak "bekussolt"... Nem régi kb 1éves Lesz, nem kukás mert számtek boltban vettük. Mintha nem jól érintkezne de a vezeték is meggb@...megrázott xdott amikor meg próbáltam meg csinálni. Két vezeték van hozzá kötve.

1piros és 1 sima réz színű. Nagyon de Nagyon örűlnék ha tudnátok segíteni.



2013. aug. 24. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, h vezeték szakadás. A kérdés csak az, h hol. A csatitól a hangszóróig melyik szakaszon található. Javítható hiba. :)
2013. aug. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
megrázott ... aha ... na mindegy, keresd meg hol van leszakadva vagy megtörve a vezeték, és forrasztás
2013. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

huh háth..a fejhalgató jobb oldalat szétszedtem és a két vezeték ott ami ki látszott ott jól öszze van heggesztve...próbáltam megpiszkálni és ugy meg rázottott hogy a farkam is vele bizsergett xDD

de jobb kézzel piszkáltam persze.

Nah lehet h tom hol a bibi... ahol két fele ágazik ott meg van nagyon hajtva szinte egymásra és lehet hogy ott szakadt meg vlami..Mindenesetre várom a további segitséget!!!

2013. aug. 24. 21:07
 4/11 A kérdező kommentje:
nekem mindegy hogy mit gondolsz hogy meg ba...szott vagy sem mindenesetre megprobáltam meg csinálni és a 2vékony vezetek razott meg...:(nem vagyok rá bilüszke de ha mar kiirtam.. nah mind1
2013. aug. 24. 21:10
 5/11 anonim ***** válasza:

Blokk ellenében vissza tudtad volna vinni. Nem a fejhallgatót kellett volna szétszedni, hanem végigmozgatni a kábelét, miközben zenét hallgatsz, hogy hol lehet megtörve.


A másik: Mikor megrázott, be volt dugva a PC-be? mert akkor sürgősen nézesd meg a védővezetőt a szobában. Ugyanis csak akkor rázhat a pc, ha hibás a védővezető.

2013. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1 persze végig mozgattam nem is 1x de nem segített.

2 be volt dugva a gépbe... viszont még csak 14vagyok nem nagyon értek ehhez a vezetékekhez...(amugy nem direkt értek hozzá a kis vezetékekhez)

2013. aug. 25. 16:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a fejhallgató legyen most a kisebb probléma. Inkább szólj szüleidnek, hogy van-e egyáltalán földelés a szobádban, mert ráz a gép.
2013. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem véletlen csodálkoztam feljebb, hogy megrázott, mert nem rázhatna ... igaz pénzbe kerül, de a lakásotok ráérett egy érintésvédelmi mérésre mielőtt nagyobb baj történik
2013. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Juj rendben szólok a szüleimnek..még nem szóltam erről mert asszittem ez normális. De hogy értve az hogy "mielőtt nagyobb baj nem történik"
2013. aug. 25. 21:20
 10/11 A kérdező kommentje:
amugy lehet hogy nincs rendbe valami mert régi házat vettünk ideiglenesen.am már sikerültt meg csinálni a fejest köszönöm a segitséget mind a két témában
2013. aug. 25. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!