Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Windows Phone 8-n internetezés...

Windows Phone 8-n internetezés, programok és egyéb fizetős dolgok hogy működnek?

Figyelt kérdés

Eddig még nem volt érintőképernyős telóm, így nem ismerem hogy működnek a dolgok. Arra lennék főleg kíváncsi, hogy ha feltöltőkártyás telóm lesz, akkor a telón lévő pénzből vonja le majd az összeget, ha telepítek egy pénzes programot, vagy máshogy kell fizetni?

Másik ami érdekelne, hogy ha van saját netem, akkor azért von le pénzt, vagy nem?


2013. aug. 22. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
bankártyával lehet fizetni, csak fizetés után tudod letölteni a fizetős alkalmazást, ha netezni szeretnél rajta akkor pedig mobilnet csomagra van szükséged, utána pedig csak a a havidíjat vonjka le
2013. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tehát ha van a telón pénz azzal nem tudok fizetni? illetve ha van saját netem(mobilnet amit külön fizetek) akkor is kell külön havidíjat fizetni, vagy csak magát a netet fizetem, tehát ez esetben ami már am. is van nekem?
2013. aug. 22. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!