Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » SIMS 3-at letöltöttem, crackel...

SIMS 3-at letöltöttem, crackeltem meg mindent úgy csináltam ahogy leírták, és ez a hiba üzenet jön elő! (Lent) Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

[link] <--- itt a kép a hiba üziről. Most akkor csak simán gyengus a videókártyám, vagy tudok még valamit tenni az ügyben?

Mert nem tudom pontosan milyen a videókártyám (meg lehet ezt valahol nézni? :S), de szerintem jó.

Köszönöm a segítőkész válaszokat! :)


2009. okt. 29. 10:19
 1/4 A kérdező kommentje:
ha rákattintotok a képre, nagyobb lesz :)
2009. okt. 29. 10:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyenge a viedokarid a gamehoz. Ennyi
2009. okt. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem támogatott videókártyád van, magyarul valószínű, hogy a videokarid nem tudja a 2.0pixel shadert, a Sims 3-nak pedig az alapfeltétele. Nekem sem ment, de vettem új kártyát,és már megy:) Ha veszel, akkor feltétlenül nézd meg a mysims.hu-n, hogy menni fog-e vele. Ott fel vannak tüntetve, hogy melyikekkel megy!
2009. okt. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eszközkezelőben meg tudod nézni milyen videokártyád van. Ha nem támogatja a játék akkor másikat kell venned, más megoldás nincs.
2009. okt. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!