Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Navon N470 GPS másnál is...

Navon N470 GPS másnál is lemerül "kikapcsolt" állapotban 2-3 nap alatt?

Figyelt kérdés
Hogy lehetne kikapcsolni igaziból, mert szerintem ez csak készenléti állapot.
2009. okt. 28. 21:36
 1/4 anonim válasza:
Nekem egy Intensa N770 típusúm van, ez kikapcsolás előtt felajánlja a "sleep" vagy a "power off" lehetőséget. Sleep funkcióban ez is lemerül 2-3 nap alatt. Keresd meg a boltot, vagy a márkaszervizt, mert lehet, hogy hibás. Arra gondolok, hogy valamilyen szoftver-hiba miatt nem jeleníti meg a kilépő képernyőt.
2009. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem N260-asom van, és szintén zenész...
2010. febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha huzamosabb ideig nem használod, az oldalán van egy gomb (BATTERY), amivel az akksit ki lehet kapcsolni. Ha "OFF" (ki) állásba helyezed, nem merül le olyan gyorsan. Visszakapcsolni úgy tudod, ha előtte ezt visszakapcsolod "ON" (be) állásba.
2010. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ennek a tipusnak nincs az oldalán on/off kapcsoló. Ha lenne, nem kérdeztem volna az egészet...
2010. júl. 4. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!