Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mindig megjelenik a gépemen...

Mindig megjelenik a gépemen valami pc performer nevű akármi és azt írja h 398 v mennyi vírusom van. Mi ez? V ez egy vírus? Mert aztán átellenőrzöm a gépet avg antvírussal és semmi vírust nem mutat. Ugyh nem értem

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez malware/trója vacak...

Próbáld a SpyBot - Search & Destroy progival.

Itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__3.. már szó hasonló problemárol.

2013. aug. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösziii :) letöltöttem ezt a SpyBot - Search & Destroy progit és most keresi a vírusokat..szóval most várok.. :D
2013. aug. 16. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha Spybot nem jön be, próbáld ki a Malwarebytes Antimalware-t is, nekem eddig többször segített vírussal agyonfertőzött gépek megmentésében.
2013. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) a spybot megtalálta a pc performerst vírusként csak ahogy törölném kiteszi h nekem nem lehet törölni a problémákat v vlmi ilyesmi sajna :S ugyh akkor szerintem megpróbálom a Malwarebytest
2013. aug. 16. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha csökkentett módban indítod el a gépet, és onnan futtatod az ellenőrzéseket. Ehhez F8-at kell megnyomnod (és nyomva tartanod) boot során még a Windows logó megjelenése előtt.
2013. aug. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
éértem és köszönöm..próbálkozok mingyárt :D
2013. aug. 16. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!