Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az miért van hogy több csatorn...

Az miért van hogy több csatorna elment a digitális átállás miatt, ha kábel tévénk van?

Figyelt kérdés

csak pár maradt meg,pl rtl,tv2,m1,nickelodeon,rtl2,filmbox,filmbox plus,spektrum

Gondolom a digitális átállás miatt lehet


2013. aug. 13. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:

A kábeltévés hálózatok függetlenek a digitális átállástól!

Ott -elvileg- nem változhatott semmi.

2013. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a szolgáltatód milyen csatornakiosztást változtatott meg.
2013. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem érinti a földfelszini digitális átállás a kábeltévé előfizetőket
2013. aug. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 fúróferkó ***** válasza:

Az átállás utáni első bekapcsoláskor én is azt tapasztaltam,hogy "elment"néhány adó(M1,RTL klub ,stb.

Az első szentistenmostmileszvelünknélküle rémület után megnyugodtam és bekapcsoltam az automata állomáskeresést.Mindent megtalált a kereső ,csak visszatettem arra memóriahelyre ahova akartam.

Próbáld ki!

2013. aug. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

már próbáltam a keresést eddig is de nem találja csak azokat amik megmaradtak

amúgy meg már kb egy hete nincsenek meg,eleinte csak eltűntek kb 1 percenként aztán kb 1 percig visszajöttek

2013. aug. 14. 12:16
 6/6 anonim ***** válasza:
A szolgáltatódtól többet megtudnál!
2013. aug. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!