Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » DIGI HD beltérin, miért nem...

DIGI HD beltérin, miért nem tudom felvenni, a műsort pendrive-ra?

Figyelt kérdés

DIGI HD beltérin, van egy pendrive-ra felvevő lehetőség, de nem sikerül.

Bedugom, (de mivel üres, így gyökérkönyvtárat látok) de ha megnyomom a REC gombot, ezt írja: Nem található USB eszköz.

Telepíteni kell valami programot a pen-re, vagy mi?(a dobozban nem volt semmi)

Több pendrive-al is próbáltam, lehet, hogy a pen rendszere nem jó? (de akkor milyen rendszert fogad el?)

NTFS-en van.



2013. aug. 7. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg más, pl FAT32-es fájlrendszerrel, hátha nem támogatja az NTFS-t.
2013. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

csak exFAT-ra lehet formázni...

az is jó?

nem akarom hiába letörölni, rengeteg időbe telne vissza rakni, a dolgokat (64gb-os pen-ről van szó)

...és nem az a baja, hogy túl nagy, mert próbáltam 4 gb-ossal is.

2013. aug. 7. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor próbáld ki egy kisebb (kevesebb fontos adatot tartalmazó) pendrive-val, mivel csak ötletelek.

exFAT-et tapasztalataim szerint kevesebb eszköz támogatja, mint az NTFS-t, FAT32-ről nem is beszélve. Utóbbit azért nem tudod használni, mert - XP-ben legalábbis, de feltételezem későbbiekben is így van - 32 GB-os meghajtót lehet csak erre formázni.

2013. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!