Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Furcsán szól a fejhallgatóm....

Furcsán szól a fejhallgatóm. Meg lehet javítani vagy valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Tegnap skypeoltam haverokkal, mondtam nekik, hogy megyek kaját csinálni. Ahogy felálltam, a fejhallgató kábelét véletlenül megrántottam. Először azt hittem, hogy semmi baja nem lesz. Miután visszajöttem nagyon furcsán szólt. Olyan, mintha egy bizonyos hangtartományt nem játszana le, meg hangokat eltorzítja, egyszóval nagyon furcsán szól. Ráadásul nem rég vettem, és nem szeretnék már megint venni egyet. Aki tud, segítsen, nagyon megköszönném!


2013. aug. 6. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy megtörted a kábelt. Abban az esetben, ha tudni lehetne, hol sikerült ez, ott felbontva meg lehetne forrasztani. Nem próbáltad meg kicsit megfeszegetni/meghajtani utána a kábelt, hogy tisztul-e valamelyik esetben?
2013. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az árnyékolás szakadt meg, általában tőben sérül.

Mozgasd a dugónál és a fülesnél hogy javul-e.

2013. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez a mozgatásos dolog sikerült!

Köszi szépen :)

2013. aug. 10. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!