Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek meg vegyem?

Szerintetek meg vegyem?

Figyelt kérdés

ASUS X201E-KX007D fekete netbookot szeretnék venni Memória: 2GB DDR3 HDD:320GB és azt nem tudom hogy elég-e a 2gb memória mert Adobe Photoshop és Adobe Lightroom-mal dolgozok. Szerintetek elég?

Köszönöm előre a válaszotokat. :)


2013. aug. 5. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég, csak ez a cucc nem arra való. Lassú lesz nagyon.
2013. aug. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát van egy másik amit ki néztem az a Acer Aspire One 756. Szerinted ez jobban megéri az árát?
2013. aug. 5. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik kutya másik eb. Jók ezek,, de nem photoshopra. Plussz a kijelő is kicsi. Ezek netezni, magaddalvinni egyetemre, nyaralásra, kicsit dolgozni itt ott megteszik, de nem több. Szal nem rosszak ezek, csak nem arra valók amire te akarod használni. Néhanéha egy egy képet átszinezni ok, de nem élmény :)
2013. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem ház köszönöm a válaszod. :)
2013. aug. 5. 12:57
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát*
2013. aug. 5. 12:57
 6/6 anonim ***** válasza:
De ha hozzádobsz a 90 ezerhez még 40 et tudsz olyan notit venni, amit már nem fogsz szidni a ps el. Jah és minél nagyobb kijelzőt!
2013. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!