Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nagyon lassú a számítógépem!...

Nagyon lassú a számítógépem! Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Fél évvel ezelött vettük meg a gépet, eddig semmi baja se volt ráadásul marha gyors is volt de egyszer beszopott egy vírust és teljesen össze omlott a windows. Egy darabig else indult a gép de valahogy sikerült megoldani de nagyon lassú lett és órákig tart mire átmásolok pár fájlt A-ból B-be. Azóta kékhalált is kapott. A winchester mehetett tönkre vagy csak újra kell rakni a Windows-ot? Elöre is köszi a válaszokat!(és elnézést a helyesírásért de külföldön lakok)

2013. aug. 4. 01:01
 1/6 anonim válasza:
hello én nem értek annyira ezekhez de hogyha nagyon lassu akkor talán le kéne szedned egy töredezettség mentesitő programot amitől kicsit gyorsabb lesz amit én ajánlani tudok az a windows registry cleaner
2013. aug. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kyrie válasza:
Szabadíts fel helyet a winchesteren, töredezettség-mentesíts, esetleg vegyél ramot bele. :)
2013. aug. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már próbáltam de a C-t sose tudta teljesen töredezettség mentesíteni. És ugyan olyan lassú maradt.
2013. aug. 4. 01:17
 4/6 A kérdező kommentje:
És elfelejtettem hozzá írni hogyha játszok egy játékkal (PL.: Half-Life 2) és például lövök, akkor befagy egy idöre és ez mindig így van a legtöbb játékkal. Gondolom lassan olvassa be az adatokat/fájlokat és arra az idöre lefagy.
2013. aug. 4. 01:32
 5/6 anonim válasza:

A vírust már kiírtotad?

Ha nem javaslom az ESET nevü vírusírtó ingyenes próba verzióját. Ha ez se segít akkor utána windos újratelepitése, ha még ezután is lassú akkor valmi tesztprogikkal az egyes hardverek ellenőrzése.Pl hdd sentinel a merevlemezhez,valami memória tesztelő.

Más ötletem nincs.

2013. aug. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha nincs fontos adat a gépeden, akkor azonnal telepítsd újra a gépedet és a jövőben NE tölts le a fűz-fát igérő programokat, kérlek. Ha valamit mégis ki akarsz próbálni, de nem vagyok biztos benne, hogy vírusos -e, akkor ajánlom a Sanboxie nevű kis programot. Azzal indítsd el és az kordában tartja.
2013. aug. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!