Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakit letiltani...

Hogy lehet valakit letiltani Facebookon?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mindig ír az üzenőfalamra és nem érti meg, hogy ne írjon.Nem győzöm elrejteni.Biztos van valami megoldás.

2013. júl. 24. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj az adott ismerősöd adatlapjára.A borítóképén jobb oldalt a legszélső menüt (opciók?) kattintod és a menü legalján van a jelentés/tiltás funkció.Ott jóvá hagyod és még a keresőbd sem fog többé megtalálni amíg fel nem oldod a tiltást vmikor.. :)
2013. júl. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
ezt akartam én is kérdezni, de jó, hogy ezt megtaláltam! :D :D :D De és mi van olyankor, ha nem akarom letiltani,feljenenteni azipsét? mee azt nem akarom, csak hogy ne tudjon firkálni mindenhova.mee am,ugy nem baj,ha látmegir, csak az üzenőfalamrol akarom letilteni.
2013. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
jó kérdés, engem is érdekel. :)
2013. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A jelentés tiltás opció nem azt takarja hogy "feljelented" az illetőt(akár a facebook moderátorainál),hanem hogy ez úgymond NEM egy sima törléssel ér fel mivel te sem látod ő sem téged még ha a keresőbe beírod a nevét.Ha jelented, törlöd az ismerőseid közül és tiltod tehát nem tud rád sem keresni.Az ismerőseid-ismerősei listáján sem fogod meglátni stb.Ha te írnád be a keresőbe utóbb hogy meglásd hogy van,magad sem fogsz rátalálni míg fel nem oldottad a tiltást.Ő vagy tudni fogja hogy letiltottad vagy azt hiszi majd törölted a profilodat.Ha csak simán töröd akkor rád tud majd találni a keresőben,követni tud téged,üzenetet tud írni és azt fogja látni az adatlapodon amit egy olyan leendő ismerősöd aki bejelöl téged mert rátalált az adatlapodra.... Picit bonyolultnak hangzik de egy szó mint száz nem feljelented hanem azért hívják így mert ez nem egy sima törléssel ér fel.Egyébként a tiltás feloldható bármikor én is szoktam ilyet csinálni:)
2013. júl. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok ki egy ismerősötökkel.Mindenről tájékoztat a facebook hogy mit csinálsz,majd oldjátok fel.Nem bonyolult dolog,a "tesztelt" ismerősöd szinte észre sem venné.... Észrevenni csak azért fogja mert a tiltással törlöd is mint ismerőst,így feloldás után újra be kell őt jelölnöd:)
2013. júl. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. júl. 27. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!