Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy lehet a számitógépen...

Hogy lehet a számitógépen bluetooth-on átküldeni képet telefonra?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 08:39
 1/9 anonim válasza:
73%
Szia!Nem vagyok ez ügyben 1 zseni, de a sajátomat el tudom mondani.Ha fel van telepítve a bluetooth a gépre megnyitod azt.A telódon is bekapcsolod a bluetooth-t.A sz.gépen megnyitott oldalon a bluetooth felismeri a telódat, te rákattintasz. Első alkalommal egyesítést kér, beírsz a telódba is és a sz.gépbe is egy számot, persze ugyanazt. Aztán a szgépen az ikonok közt rákattintasz a Bluetooth File Transfer Service nevűre, ez megnyitja a telód memóriáját. Azon belül kijelölöd hova rakja a képet.Aztán sz.gépen rákatt a képre és belehúzod a megnyitott teló oldalba. Az enyém így működik
2009. okt. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
69%
Hali! Csatlakozok az előttem szólóhoz,nálam is így megy. Ahány termék ,annyiféle,de a működési elv ugyan az. Szóval,venned kell kb. 2000 Ft-ért a bt adaptert,amihez adnak egy kis lemezen telepítőszofvert is,e nélkül sajnos nem megy. Üdv!
2009. okt. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

'Send a File' -onnan értelemszerűen.

Ez a lehetőség az XP-nél már beépített, nem kell hozzá semmi egyéb, mint, hogy legyen BT adapter a gépben (notebookok többsége ma már tartalmazza eleve, asztali gépbe USB-s dugható), az működjön, be legyen kapcsolva. Akkor a Control Panelen a BT tulajdonságoknál be lehet kapcsolni az ikont a megjelenítési területre. És onnan már csak egy kattintás (jobb gomb), jön a menü és kiválasztod a "Send File"-t. Aztán már kézen fogva vezet.

(Kiválasztod a készüléket, ahova küldenél, ha kell párosítod, kiválasztod a fájlt, elküldöd. Kész.)

2009. okt. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A Nokia telefonomhoz letöltöttem és feltelepítettem egy ingyenes illesztőprogramot./Nokia PC Suite/.A beállítások után automatikusan kapcsolódik a laptopomhoz,mikor bekapcsolom.A telefon megjelenik a Sajátgép menüben,mint meghajtó,úgy másolok rá mint egy pendrive-ra./Csak sokkal lassabban. :) /

Más telefonokhoz is vannak ilyen programok,más néven.

2009. okt. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Most vettem 1hete 3000ft 1 Bluetooth, ennél olcsóbbat

nem találtam sehol legalábbis újonnan, de van rá 2 év garancia.

2009. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
a seggjukammal xD ne adtak a telóhoz usb kábelt ?(ma már mindegyikhez adnak) ha nem akk te nokia-t vettél és az egy rakás szar xD
2009. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
70%
Az utolsó kommentelőnek: pfff..nagyon nagy idióta lehetsz te öcsém és kemény 13éves körüliként ne pattogja a telefonoddal amíg anyuci veszi. Fogyatékos..mellesleg a kérdésre kéne válaszolni és az nem az usb-ről szólt barom gyerek!
2010. jan. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
68%
jó lehet tényleg hülye a gyerek,de honnan veszed h 13 éves? már bocs, de ne általánosíts.
2010. febr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem nem megy!Hogy kell bekapcsolni a sz.gépen a Bluetooth-ot???
2010. aug. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!