Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a radardetek...

Mi a véleményetek a radardetektorról, traffipax-jelzőkről?

Figyelt kérdés
Szülinapi ajándéknak gondoltam, hogy ilyet veszek, de nem tudom jó-e, megéri-e. Persze nem száguldozás miatt, hanem csak figyelmeztetőnek. Megéri szerintetek, vagy nézzek más ajándék után?
2009. okt. 22. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Legálisan nem használhatod. Másrészt elég megbízhatatlanok, én inkább keresnék más ajándékot.

Esetleg egy autós ülés melegítő, úgyis jön a tél, ha sokat kell autózni hasznos lehet. Persze ez csak egy ötlet.

2009. okt. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a választ, de én úgy olvastam, hogy 2003-tól már lehet használni! Legalábbis igy hirdetik a neten.Meg áruházakban is lehet kapni. Na, majd még tájékozódom :-)
2009. okt. 22. 20:33
 3/6 anonim ***** válasza:
2003 tól legálisan vásárolható,és használható,az más kérdés,hogy mennyit ér igazából nem túl sokat.
2009. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi szépen, hogy irtál nekem. Én is úgy gondoltam, hogy mégis valami más ajándék után nézek, mert nem sok értelmét látom :)
2009. nov. 18. 08:19
 5/6 anonim válasza:

az ár ezeknél az eszközöknél nagyon jól tükrözi a használhatóságot. Hogy ér-e valamit? határozott igen. Hogy a legolcsóbb ér-e valamit? határozott nem! A legdrágább a legjobb? határozott nem!

ha érdekel a téma, tudok ajánlani hasznos linkeket....

(ui:használom)

2010. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is a hozzászólást, de egyenlőre még tartalékolom ezt az ötletet, most kimaradt az ajándékok sorából.
2010. ápr. 24. 21:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!