Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Asus vagy Dell laptopot? Azon...

Asus vagy Dell laptopot? Azon belül milyen típust?

Figyelt kérdés

milyen gépet vegyek? Fő szempont lenne, hogy netezéshez és online filmnézéshez jó legyen(ne akadozzon meg ilyesmi), tanuláshoz is használható legyen. Játék szempontjából annyira nem fontos, de az sem baj ha elbírna vele mondjuk(csodákat nem várok). 160-180000Ft-ig max.

Nem lenne hátrány, ha ízlésesen nézne ki...



2013. júl. 23. 14:47
 1/1 anonim válasza:

Hello!

Mindkét márka jó, nincs sok különbség a kettő között. Típust nem tudok írni mert nem tudom mi tetszik neked. Netezésre és filmezésre bármilyen gép jó ebben az árkategóriában, tulajdonképpen még túl jó is. A garanciára figyelj nagyon, hogy mennyi időre adják a 2 év már jó. Filmazéshez inkább nagy monitoros laptopot ajánlok. Ha hordozni is akarod akkor köss kompromisszumokat a méretben. Kis laptopoknál láttam hogy a monitor hátlapja bordás, recézett mintájú ami nagyon jó mivel nem látszanak rajra annyira a karcok. a fém burkolat sem karcolódik annyira mint a fényes műanyag. Ha nincs ismerős aki felrakná a windowst akkor érdemes olyat venni amin eleve van. Asszem ennyi több most nem jut eszembe. Ja de ha meglesz a gép akkor otthon vedd ki az aksit ha feltöltött és anélkül használd majd ha elviszed akkor tedd csak bele mivel így jóval kevesebbet nyúzod szegényt és tovább fogja bírni (csak töltve rakj el aksit ha 70% alatt van már nem jó elrakni mert ha teljesen lemerül akkor tönkremegy). Remélem segítettem és érthetően írtam le mindent ha nem nyugodtan kérdezz.

2013. júl. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!