Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Microsoft word 2010rol van...

Microsoft word 2010rol van szo. Hogy tudom telepiteni orokre (nem tudom mi ez a korabbi probaverzio) es akkor most hogy talaljam meg a munkam? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Lejart microsoft word 2010es verzio probam van. Elvileg elmentette ilyen reszmentessel a gep magatol a munkam, de valami miatt (nem wordhoz van koze) ujraindult a gep es mikor megnyitottam megvolt, de masodszorra mar nem talalja, csak magat a fajlt, a gepmentette dolgokat nem. Probaltam koddal megcsinalni hogy orokre telepitsem a wordot, de azt irta ki, hogy egy korabbi probaverzio van es ezert nemengedi. Hogy tudom akkor telepiteni orokre (nem tudom mi ez a korabbi probaverzio) es akkor most hogy talaljam meg a munkam? Legyszi segitsetek, fontoss!!:(
2013. júl. 22. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Megpróbálom kibogozni: ha jól értelmezem, az automata mentést ajánlotta fel a Word a géphiba után. Eddig még oké szokott lenni, de az automata mentések közti munkát természetesen buktad, hogy jobban értsd: nincs meg sehol a munkád, mert b.a.sztad rendesen elmenteni.

És hogy neked miért jó az, hogy nem mentesz rendszeresen több meghajtóra, vagy pendrájvra (ha már munkáról van szó és fontos) azt csak te tudod egyedül...

2013. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert kozben irtam es csak a vegen akartam menteni, de hirtelen kikapcsolt a gep.. Nem ertem, ha egyszer mutatta mar egSzer, akkor masodszorra miert nincs meg?:S
2013. júl. 24. 13:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!