Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért ilyen olcsók a használt...

Miért ilyen olcsók a használt számítógépek?

Figyelt kérdés
használt gépet nézek csupán netezésre és találtam oldalakat ahol 20-25 ezerért lehet gépeket venni. ilyen ez is: [link] mi baja ezeknek h ilyen olcsók?

2013. júl. 19. 21:29
 1/3 anonim válasza:

én is vettem használtan, 1-2 évig bírta

(mondjuk hacker is rámszállt, ez is közrejátszott benne)


hát szerintem a megmaradt gépekből raknak össze a még használható alkatrészeikből, új operációs rendszert tesznek rá, és még hasznuk is van rajta.

De van, aki szeretne jobb gépet, és túlad a régin.

2013. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát... Elsőnek az tűnik fel hogy fontos paramétereket lehagynak. Nem írják hogy a ram hány MHz-n fut. A vinyó kapacitása kicsi a proci se túl sebes. Videokártyáról egy szó sincs. Arról nem is beszélve hogy ezek a márkás gépek sok esetben nehezen bővíthetők de lehet hogy például a videokártyát nem is lehet mert mondjuk nincs az alaplapon aljzat amibe belerakd. Amúgy pedig szerintem nem annyira olcsó mert százezer körül sokszor komolyabb laptopokat lehet kapni.
2013. júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az a baj h nincs százezrem, egyébként nem is várok többet mint 2 év
2013. júl. 19. 21:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!