Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Acer Iconia 210 vagy google...

Acer Iconia 210 vagy google nexus 7 tablet? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
nem tudok a kettő között dönteni..köszii

2013. júl. 9. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Az iPad Mini.
2013. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Hardveresen ugyanaz, szoftveresen meg a Nexus jobb.

De a helyedben várnék még július végéig, addigra talán bejelentik a következő generációsat.


Előző hülyére meg inkább nem is pazarlom a betűket.

2013. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Egyik sem jo. Valoban iPad Minit kell venned, nincs kecmec. Ez van.
2013. júl. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
3-ból 2 hülye, elég szar arány.
2013. júl. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 aHermann ***** válasza:
56%
Most tényleg, őszintén. Ha valaki azt kérdezi, hogy melyik jobb kocsi az Opel vagy a Ford, akkor azt válaszoljátok, hogy a BMW? Bakker. Mi nem volt egyértelmű? Leírta, hogy a kettő között nem tud dönteni. Nem mindenki almaagyú, már bocsánat. Neki az android jot be jobban. Bőven vannak racionális érvek pro és kontra. Ezt el kellene fogadni. Én el tudom annak ellenére, hogy nekem is van iPadem és iPhone-om (igaz androidos cuccaim is :-) )
2013. júl. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Várd meg a Nexus 7 II-t.
2013. júl. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: nekem nem a legújabb kell, + ha meg is venném, elöször talán januárban, de nekem októbertöl kéne! Szeretek új technikai kütyüknél egy fél évet várni, míg kijönnek a gyermekbetegségek és meg is oldják ölet:P

Köszönöm a tippeket, valószínüleg akkor a nexus 7 lesz!:) köszi!:)

2013. júl. 12. 21:31
 8/8 anonim ***** válasza:

#7


A gyermekbetegséges dolog miatt felesleges várnod, ha októberben akarod megvenni, akkor mindenképp következő generációs Nexus 7 (ha addigra kapható).

2013. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!