Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nagyon fontos! Többi lent....

Nagyon fontos! Többi lent. Lehet ilyen? \/

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy macbookot. találtam egyet 158e huf-ért 17"-os bontatlan. felvettem a kapcsolatot az eladóval (minden magyar volt a hirdetésben) de kiderült hogy az eladó amerikai, vagyis azt írta, persze angolul de megértette a magyart?! ez már furcsa volt de ráírtam még s azt mondta, hogy csak 600$!! ez a koma amerikában Colorado-ból küldené el. ha igaz. s ha tényleg igaz, akkor letilthassa miután kézhez kapom, vagy csinálhat valamit vele??

elhiggyem? igaz ez?lehetséges?



2013. jún. 29. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha sok pénzed van rendeld meg. Ha esetleg féltéglát küld akkor majd veszel másikat.
2013. jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd. Én se bíznék meg benne. 600piz az 600piz
2013. jún. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2013. jún. 30. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:
El ne hidd! Csaló.
2013. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!