Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért kerül 2 millióba ez az...

Miért kerül 2 millióba ez az izzó?

Figyelt kérdés

osram wi 17/G 9V 16A


Link:

[link]



2013. jún. 26. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Mert mérésekhez, vagy mit tudom én milyen tudományos célra használatos referencia-izzó.


A színhőméréklete, a fényereje, minden paramétere nem csak körülbelül annyi, amennyi, hanem hajszálpontosan megfelel a katalógusban közölteknek.

2013. jún. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha megnyerem a lottót, tuti ilyennel világítpk :D
2013. jún. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Esprimo Mobile ***** válasza:
Mert 10%-al kevesebb áramot fogyaszt egy hagyományos izzónál és trendi formája van. De nem ajánlom ezt a tipust , multkor vettem egyett de nemtudtam hogy 9-voltos és egy villanás alatt kiégett mikor becsavartam a csillárba és felkapcsoltam. Szerencsére rendes volt az eladó és becserélte egy 60-wattos tungsram-ra. Viccen kívül ez egy fényképész felszereléseket kalibráló izzó. De a fotót elnézve és ár-érték arányban felépítésben összehasonlitva egy 100-ft-os normál izzóval, Ehez már jó vastag pofabör kell. Enyi erövel inkább veszek egy szin ezüstböl öntöt fürdökádat a panel lakásom fürdöszobájába , mert az ezüst fertötlenit igy kevesebb habfürdöre kell költenem a fürdéshez.
2013. júl. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Esprimo Mobile ***** válasza:
Amugy lemértem egy normál izzót 15-gramm tömegü a neten 20-grammos befektetési arany lapkát 200-ezer forintért láttam. Tehát a szóban forgó izzó tömeg arányban kb 10-szer anyiba kerül mint az arany. Ha a jövöben még emelkedne az ára akkor nagyon komoly befektetési eszköz lehetne, és ha othon tartja az ember még atólsem kellene félni hogy betörés esetén elvinék ha felfedezik. Amugy köszi a linket ez az egyik leg brutálisabb árazásu termék amit valaha láttam.
2013. júl. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nincs mit :)


Egyébként az áramerőssége is meglepően nagy.

Főleg ilyen foglalathoz kicsit sok szerintem.

2013. aug. 24. 16:58
 6/6 Esprimo Mobile ***** válasza:
Valószínűleg ez egy csajozós izzó. Ha ezt rakom a camping biciklim lámpájába, és megállok egy BMV mellett vele, a smasszer állat sofőr mellől kipattan a nagy mellű szőke bombázó , körbenyalja a lámpabúrámat hogy jobban lássa a bennelévő izzót , ettől teljesen felizgulva felpattan a camping-em csomagtartójára mondván : vigyem a lakásomra mert bármit megtenne nekem hogy megnézhesse az izzógyűjteményem. Szóval 10-ien super izzóval lehet jobban lehet csajozni mint 1 ócska ferrari-val.
2013. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!