Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ezzel a tablettel lehet...

Ezzel a tablettel lehet telefonálni?

Figyelt kérdés

Vettem 1 my audio series 7 716w tablet pc-t és azt szeretném kérdezni hogy lehet e bele sim kártyát rakni? (Én nem találtam a helyét!) Ha lehet akkor hova kell??

Előre is köszönöm a segitséget és a válaszokat!! :)



2013. jún. 16. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
eleg gagyi cucc, de nem lehet, nincs benne 3G modem, ezek altalaban only wifi cuccok, ha es a legtobbnel, nem lehet telefonalni modemmel se. Ha akarsz bele mobilnetet, vegyel egy OTG kabelt, es egy USB 3G modemet, a sim kartyabol vedd ki a pin kodot, ezeket dugd ossze, es remeld a legjobbakat, ha ne m jon be rajta a net 15 percen belul, akkor olvass utana, mit hogyan kell
2013. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Telefonàlni nem,de skype-on,face-n lehet videó hívàst indítani.
2013. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

utolsó facebookon hogy lehet videóhívást indítani??

2013. jún. 29. 21:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!