Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Windows8-ban a kezdőképernyőn...

Windows8-ban a kezdőképernyőn az alkalmazások között van egy olyan, hogy üzenetek, ami az msn-be lép be tulajdonképpen. Hogyan tudok kilépni vagyis kijelentkezni onnan?

Figyelt kérdés
Állandóan jön az üzenet ha valaki ír. Én már rég nem használom és zavar. Nem tudom hogyan kell kilépni onnan, hogy csak akkor legyek bejelentkezve amikor én akarom, és ne állandóan. Köszönöm
2013. jún. 4. 22:18
 1/5 anonim válasza:
Jobbklikk>állapot>nem látható
2013. jún. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, viszont ez csak nem láthatóváá tesz engem a többiek előtt. ettől még be van lépve a fiókba, nem ?
2013. jún. 4. 22:29
 3/5 anonim válasza:
Ezt nem tudom. De ha a jobb felső sarokban a csatlakoztatott fiókokra kattintasz és ott az msnre ott van a fiók eltávolítása.:)
2013. jún. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
De ha a kezdőképernyőn jobb klikkel kattintasz, ott lesz hogy minden alkalmazás, és megkesered az üzeneteket, és megintcsak jobb gomb, akkor az egész alkalmazást eltávolíthatod.:) remélem tudtam segíteni.:)
2013. jún. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 potter00 válasza:
sikerült kijelentkezni??
2015. jan. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!