Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megjavítani a...

Hogyan tudom megjavítani a notebookot?

Figyelt kérdés

REggel ébredtem fel hogy a notebookomat nem tudom bekapcsolni. Fekete képernyőna következőt kéri:

Ctrl+Alt+DEl to RESTART

ez az utasítás látható az op-renszer indulása előtt megnyomom újra indul de az op-renszer már nem indul el

Kérdésem az hogy higyan lehet megjavítani ezt és esetleg ha valaki tudja mondja el hogy milyen hiba ez!

Értelmes normális válaszokat várok ugyanis nagyon fontos lenne :(

Köszönöm előre is!!!



2013. máj. 26. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló,utólag kiderült,hogy olyan progit töröltem le mit nem kellet volna!Újra kellet telepítenem!
2013. máj. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha van rajta fontos cucc, akkor add olyannak aki ért hozzá és lementi.

Ha nincs, akkor bedugod a telepítőlemezt és követed az utasításokat.

2013. máj. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nos amenyiben ezt teszi ki van 2-lehetőség ami a hiba forrása lehet mégpedig az 1-ső az hogy lemerült az a kis elem ami a beálÍtásokat tarsa a biosban és ez végett nem akarja beolvasni a merevlemezt mivelhogy kiestek a biosban a beállÍtások ezt viszont egykis útmutatóval nagyon könyen lehet orvosolni 2-di lehetőség az hogy valamilyen technikai ok végett károsodott a merevlemez a notbukban ebben az esetben azt csak kicserélni lehet egy újra vagy másikra és feltelepÍteni rá az operációs rencert vagy ha netalántán még jótálás van a notbukra akkor megreklamálni ahol volt véve :)
2013. máj. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!