Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan változtathatom meg a...

Hogyan változtathatom meg a Bing keresőmet Google-ra?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 02:46
 1/3 Simon0211 válasza:
Az adott böngésző beállításainál a google-t teszed meg alapkeresőnek! Ezt a Chrome-ban leírva: Jobb oldalt a keresősáv mellett egy három csíkból álló ikon, klik rá majd a beállítások fülecskére. Ott ha végigfutod a listát lesz egy olyan hogy "....alap keresőmotor beállítása ...", itt kiválaszthatod az alapértelmezett keresőt amit szeretnél.
2013. máj. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Opera:

Ctrl + F12

Keresés fül

"Google" klikk

"Szerkesztés" (jobboldalt) klikk

"Részletek" klikk

Alapértelmezett keresőmotor, pipa

2013. máj. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a szakszerű válaszokat de azt hiszem én egy antitalentum vagyok mert már az első lépésnél elakadtam.

A Chrome-mal próbálkoztam de az említett ikont nem találtam.

Ha esetleg bővebben, közérthetőbben írnád le, sokat segíthetnél.Előre is köszönöm.

2013. máj. 6. 07:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!