Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem tudom kinyomtatni a...

Szonata kérdése:

Miért nem tudom kinyomtatni a dokumnetumot?

Figyelt kérdés
1 dokumnetum várakozik, ez az üzenet jelenik meg, de azt sehogyan sem tudom kitörölni.Ha újra nyomtatni próbálok, akkor már kettő várakozik, a másodikat ki tudom törölni , de az első mindig ott marad.

#dokumentum #megszakítás #nyomtatási hiba #1 dokumentum várakozik #felfüggesztés.
2013. ápr. 29. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre a megoldás:


Win 7 esetén:


Start menü, beírod hogy szolgáltatások, megnyitod. Itt lesz egy olyan bejegyzés, hogy nyomtatási várólista. Jobb klikk, leállítás. Ha ez megvan, ne zárd be.


Menj a következő mappába:


C:\Windows\System32\spool\PRINTERS


Ami itt van a mappában, azt töröld ki.


Ha ez megvan, indítsd el a nyomtatási várólistát (jobb klikk, indítás), és zárd be a szolgáltatásokat


Ezután már nem lesz ott a várólistán, és nyugodtan tudsz nyomtatni.

2013. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, de nem sikerült megoldanom.Már az első lépésnél nem hozott fel egy olyan üzenetet, hogy várólista.Így aztán a további lépésekre sem kerülhetett sor.Nem vagyok ügyes és félek, hogy valamit elrontok.Lehet, hogy több magyarázatot igényel a szerény tudásom.
2013. máj. 1. 21:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Fontos lenne, hogy nyomtatni tudjak:-(
2013. máj. 1. 21:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!