Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Véletlenül kitöröltem pár...

Véletlenül kitöröltem pár doglot, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Jóideje kitöröltem a worldot a paintot,az excelt meg a power pointot,visszaállítani sem sikerült.Pórbáltam mást telepíteni (Microsoft Office world wiewer) és az sem jött be...Többeközt azAdobe-m is eltűnt....Érdekesmód az ikonjaik megvanak,de ha rájuk kattintok akkor valami telepítésféle jön ki,és utána meg nem lesz semmi.Most mit tegyek?Tudtok ajánlai valami mást amit telepíthetek?Vagy ezeket letölthetem valahonnan?Mindenképp letöltés érdekelne!
2009. szept. 26. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:

A programok hozzáadása törlése funkcióval uninstalláld azokat a programokat amiket letöröltél és telepítsd újr aőket.

Vagy ha a lomtárat azóta nem takarítottad ki megpróbálhatod a rendszervisszaállítást egy korábbi időre amikor még megvoltak azok a programok.

2009. szept. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!