Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Videokamerát szeretnék venni?

Videokamerát szeretnék venni?

Figyelt kérdés
ti ha vehetnétek egy videokamerát akkor milyet vennétek? nem tudok dönteni hogy milyet vegyek. videózni szeretnék, kint valamilyen esti vagy éjszakai kirándulást egyedül vagy haverokkal. de olyat is szeretnék csinálni hogy éjszaka horror gameplay-t vennék fel éjjellátós kamerával. láttam 15 ezer forintért egy régebbi fajta kamerát amin van éjszakai felvétel mód, meg olyat is néztem 35 ezerért ami full HD-s de nem tudom hogy melyiket vegyem meg. csak most úgy van pénzem hogy csak az egyiket tudom megvenni. a régit amin van éjszakai felvétel mód, vagy a full HD-s amin nincs éjszakai felvétel mód? ti hogy döntenétek? mert úgy tudom hogy a drágább kamerákon nincs éjszakai felvétel mód. a full HD-s csak nappalra jó de az éjjellátós az jó bármikor mert képes rendes felvételi módra meg éjszakaira is. szóval azzal már el lehet menni például este vagy éjszaka az erdőbe vagy még ilyen helyekre. de a full HD-ssal már nem. ti melyiket vennétek meg ha ugyan ilyet helyzetben lennétek?
2013. ápr. 19. 20:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!