Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fényképezőt vegyek?

Milyen fényképezőt vegyek?

Figyelt kérdés
Van egy régi fényképezőm. Nem nagyon jó már semmire, inkább csak emlékeket megörökíteni. Én viszont szép képeket szeretnék vele csinálni. Pl: letudjak fényképezni egy vízcseppet ha kell. Nos nekem elég egy ilyen kis kamera is, de ne legyen drágább 40000 ft-nál. Tudtok olyan fényképezőket? Mondom, nem kell profi meg semmi (tudom h azok több 100 ezer forintosak) csak legelább tudjon olyat fotózni mint egy samsung galaxy S advence mobiltelefon, talán egy kicsivel jobbat. Köszi a válaszokat, ja és tudom h elég furán fogalmaztam :D Elnézést
2013. ápr. 17. 18:58
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és olyan kéne amit könnyen beledugok a kabátzsebembe, vagyis viszonylag kicsi is.
2013. ápr. 17. 19:02
 2/2 anonim válasza:
Nekem is fujifilm finepix t200-as fenyképezőm van. Nagyon jó képeket készít. Csak ajánlani tudom. Ami mellete szól hogy akumlátorral működik, mostanában a sem hogy hányképet készít egy feltöltéssel. Ja meg az ára sem másodlagos dolog. Akár 300 képet is lehet egy feltöltéssel készíteni vele.
2013. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!