Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nektek már történt ilyen?...

Nektek már történt ilyen? Hogyan kell vissza állítani?

Figyelt kérdés

A számító gépemen volt egy program amit ma kellene használnom. De ez a program eltünt a gépemről.De amikor l akarom tölteni azt irja "Ez a program már telepítve van a számítógépre!". Azt hallotam hogy a Windows-ot vissza lehet állítani 1-2 nappal. Az lenne a kérdésem hogy ezt hol tudom vissza álítani? Már voolt ilyen problémám, meg mutatak hogy kell de elfelejtetem.

Kérlek segítsetek Nagyon sürgős!!!



#számítógép #program #vissza álítás
2013. ápr. 11. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik programról van szó.
2013. ápr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Irtad a keresőbe a program nevét? Vagy azt a filet amiről szó van a társitásnál összekötöd a programmal mikor megjelenik.
2013. ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát a program megvan már de nem nyitja meg..

Azért kéne korábi dátumra vissza álítani.

Ezt hogyan tudom megcsinálni?!

2013. ápr. 11. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Melyik programról van szó?

Egyébként a legutolsó biztonsági mentés időpontjára tudod visszaállítani.

2013. ápr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen már sikerült is 4.-én volt az utosó biztonsági mentés de mostantól ha kikapcsolom a gépet nyomok egy mentést

mert az automata mentés nem mükszik és elvileg 5óránként mentenie kellene. de nem ment.

Minden esetre köszönöm a Segítséget!

2013. ápr. 11. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!