Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » SOS Hogyan kell beüzemelni a...

SOS Hogyan kell beüzemelni a modemet?

Figyelt kérdés
Pár napja szereltek be (T-home) internetet. amit modemmel, wifivel laptopról használok.De ma véletlenül kihúztam a modemet..Visszadugtam de nem világított minden rendesen ugyh elnyomkodtam valamit (gondolom csak várni kellett volna..) és most sehogy sem jó..A modembe bemegy egy Lan kábel, és 3 gomb van rajta (On/off,WLAN,WPS).Ha bekapcsolom akkor csak a WLAN világít(néha villog), a DSL fény meg villog.A laptop érzékeli, lehet is csatlakozni, de nincs net. Kérlek segítsetek!
2013. ápr. 8. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos a leírásból nem sokra jönni rá, de álltalában az ilyeneken van egy RESET "gomb" igazábol egy lyuk, amiek a belsejében van egy gomb, azt nyombd meg hosszan, és minden alapra áll vissza, de ezt csak legvégsõ esetben használd


azt is kiprobalkatod, hogy van a cimkéjén egy ip sor, utána számok valahogy így: 192.168.XXX.XXX (X - nemtudom) azt írd be a bongeszodbe (miután csatlakozott) és ott a felhaszn es a jelszo is admin ott nézz szèt, hogy mi lehet a gond


de szerintem nyomkodd kicsit még a gombokat, végülis elrontani nem tudod, és hátha csak az a baja ;)

2013. ápr. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mér' nem hívod fel az ügyfélszolgálatot? Többek között őket is fizeted az előfizetési díjaddal.
2013. ápr. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valamilyen úton meg tudod oldani, hogy legyen neted azon a gépen amin most nincs, közben pedig elérhető a modem, akkor távvezérléssel megnézhetem. Pl. egy másik wifire csalakozol ahonnan van neted, közben egy kábellel össze van kötve a gép a modemmel. Más ötletem a távolból nincs. A WLAN világítása a wifi működését jelzi, gyors villogás esetén az adatforgalmat. A DSL világítása az ADSL kapcsolat meglétét jelzi, ha lassan, ugyanolyan ütemben villog akkor építi fel a kapcsolatot (20-60 másodperc), ha gyorsan villog akkor az adatforgalmat jelzi.
2013. ápr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!