Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen gitárkombót kaphatok? :D

Milyen gitárkombót kaphatok? :D

Figyelt kérdés
25.000 Ft körül keresek gitárkombót otthoni gyakorlásra és kisebb fellépésekre(kocsmába,művelődési házba). Milyen minőségű hány wattost kaphatok ezért az árért???(Nem igazán értek am hozzá :D)
2013. ápr. 6. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
25 ezer forint szerintem pont egy olyan összeg amiért hülyeség gitárkombót venni. Ennyiért olyan kombót kapsz, ami koncertre még kevés, de otthonra már sok. Kezdésnek én a Fender Frontman szériáját tudom javasolni. Található benne olcsóbb gyakorló kombó és nagy teljesítményű erősítő is, ami már koncerten is megállja a helyét. Az áruk pedig elég kedvező.
2013. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És egy Fender Frontman szériából mennyiért tudnék venni kb hány wattos kombót kisebb fellépésre??
2013. ápr. 6. 18:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Én egy ilyet használtam sok évig:


[link]


Állati nagyot szól és kezdésnek egy álom volt bármi túlzás nélkül. Használtan is érdemes venni, 45-50 körül találsz. De arra figyelj, hogy ugyanezen a néven fut egy másik erősítő is, ami szinte teljesen ugyanígy néz ki, csak fekete az eleje és nem szürke. Olyat ne vegyél, mert az gyári hibás.

2013. ápr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ROSS rgt30 gitárkombója van a haveromnak amit eladna 20.000Ft-ért. Chorus poti letört,ha majnem maxon effektel játszok leáll..Megérné ez az erősítő?? :D Am a 65ezer kicsit sok nekem sajna..
2013. ápr. 6. 18:34
 5/9 A kérdező kommentje:
Jaaah és 2,5éves....azt mondja h azért áll le ha majdnem maxon tolom mert fél éve használta utoljára..
2013. ápr. 6. 18:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg. Nem azért áll le mert fél éve nem játszott vele, ebben semmi logika. Annak van valami hibája és lehet, hogy ez az idő múlásával csak rosszabb lesz. Inkább gyűjtögess, vagy vegyél egy kisebb kombót, ami otthonra elég. 20 ezer alatt már vannak gyakorló erősítők, amik teljesen jók otthonra.
2013. ápr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem..Köszi mindent...Am amerikai az erősítője ez a ROSS rgt30...És ez a Fender amit mondtál nem valami gagyi Kínai??
2013. ápr. 6. 19:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Kínai, de nem gagyi. Komolyan nagyon frankó cucc, olvass csak utána nyugodtan, mindenki dicséri. Persze lehet, hogy ez a Ross jobb lenne, de mivel hibás, én tartanék tőle.
2013. ápr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget mindenben!! :)
2013. ápr. 6. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!