Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Manga olvasáshoz is jó E-book...

Manga olvasáshoz is jó E-book készüléket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Tehát elég gyorsan betölti az oldalakat, támogatja a megfelelő formátumokat és elég nagy a kijelzője. A mangák úgyis fekete-fehérek tehát ne ajánljatok tableteket a színek miatt. Köszi!
2013. ápr. 3. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ebook olvasó szöveg olvasásra ideális, képek megjelenítésére nem a legjobb.


Milyen formátumban van a manga?

2013. ápr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Többnyire JPG formátumban amiket eddig láttam.
2013. ápr. 6. 11:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Az (eink kijelzős) ebook olvasók nem igazán alkalmasak erre, a képet megjelenítik, de a felbontása kevés, a nagyítás, zoom korlátozott.

Nekem Kindle van, képregényeket próbáltam, de nem jól olvasható (se képként, se pdf-ként, se prc vagy azw formátumban).


Vegyél egy egyszerü (de nagy felbontású) androidos tabletet (árban kb. annyi mint egy normális ebook olvasó), és akár képként (zoom, nagyítás van), vagy képregényformátumban cbr, cbz is olvashatód, van rá alkalmazás.

[link]


[link]

2013. ápr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!