Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha töröltem még régebben egy...

Mileaddy kérdése:

Ha töröltem még régebben egy mappát amiben volt kb 15 kép, és a lomtárból is kitöröltem, akkor hogy tudnám azokat újra előszedni? Van rá lehetőség és ha igen akkor milyen programmal?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 3. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt töltsd le!


[link]

2013. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Valószínűleg nincs rá mód. Jó eséllyel már felül lettek írva. A törlés után azonnal még menthető lett volna.
2013. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezzel próbáltam de ezzel nem sikerült. kész volt a keresés, de csak kb 100 fájlt talált amit töröltem már eddig, és az szerintem kevés, mert a gépem kb 2 éve megvan. és ráadásul a képek sem voltak közte :/, de azért köszi
2013. ápr. 3. 21:42
 4/6 A kérdező kommentje:
óóóh, na basszus. mert a képeket msn-en küldték át régebben kb 1 éve és kb. fél éve töröltem őket, csak most jöttem rá, h kénének még a képek...
2013. ápr. 3. 21:43
 5/6 anonim válasza:
A gépet vissza lehet állítani korábbi állapotba.(rendszer-visszaállítás)
2013. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
[link] erre gondolsz? mert itt azt írják, hogy törölt vagy sérült fájlok visszaállítására nem használható
2013. ápr. 3. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!