Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » TP LINK NEM TALÁLT TANUSÍTVÁNYT?

Asdokininja3 kérdése:

TP LINK NEM TALÁLT TANUSÍTVÁNYT?

Figyelt kérdés

olyan problémám van hogy régebben vettem egy tp linkes routert, és minden rendbe volt bvele, tökéletesen tudtam használni az összes funkcióját, de a számítógép ujratelepítése után, mindig tanusítványt keres a kódos hálózatokhoz, és sosem talál .

mi lehet vele a gond, és mi a megoldás ?



#TP-Link #tanusítványt
2013. márc. 28. 23:26
 1/7 P.O.C. ***** válasza:

Olyan titkosítást állítottál be a routeren, amit az adott operációs rendszer nem támogat.

Tipikus példa (ami a leggyakoribb): WPA2 -t állítottál be a routeren és Windows XP Service Pack 2 került a gépedre. De SP2 -ig csak a sima WPA -t ismeri a rendszer. Ha így van frissítened kell, SP3 -ra vagy visszább kell venni a titkosítást erősségét sima WPA -ra a routeren.

2013. márc. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az az igazság hogy nem igazán értek a számítógépek ezen részéhez , mégis hogyan kellene visszaálítaniu a titkosságot ?
2013. márc. 29. 11:29
 3/7 P.O.C. ***** válasza:
Mi a router pontos típusa?
2013. márc. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 P.O.C. ***** válasza:

Ja bocs már látom.


Szóval belépsz a routerbe webes menüjébe egy olyan gépről, ami vezetékesen csatlakozik a routerhez.


[link]

vagy ha ez nem jó akkor

[link]


felhasználónév/jelszó: admin


Wireless menü majd Wireless Security almenü azon belül type: WPA-PSK


majd SAVE, hogy a módosítások életbe lépjenek újra kell indítani a routert (System Tools --> Rebbot).

2013. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hogyan megyek be a router webes menüjébe ?
2013. márc. 29. 18:37
 6/7 P.O.C. ***** válasza:
Valamilyen internetes böngészővel (Internet Explorer, Firefox, Opera stb..) Bár erre abból a két linkből rájöhettél volna magadtól is. Nem hiába neveztem "webes felületnek".
2013. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen , igen rájöttem hogy mit is kellene csinálni (: és bocsi a hozzánemértésem miatt.
2013. márc. 29. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!